polski   pусский
Plandeki Pickup - plandeki do pickupów - Nissan, Toyota, Ford, GMC, Dodge, Navara plandeka

OFERTA

Max Black - podstawowy, najczęściej kupowany model. Plandeka zapinana na zatrzaski do konstrukcji montowanej na burtach pojazdu. Tylna belka oraz żebra usztywniające wyposażone są w zaczepy szybkiego montażu co zapewnia dostęp do całej powierzchni ładunkowej w ok. 2 minuty.

RT - plandeki o najniższym profilu montażowym zapinana na "rzepy". Jest to jedyny model , który poczas zwijania "zabiera" ze sobą tylną belkę oraz żebra usztywniające przez co nie wymaga osobnego demontażu jak w innych modelach.

Sauber - zmodyfikowany model MaxBlack. Zasadniczą różnicą jest zastąpienie zatrzasków specjalną listwą wciskaną w profil konstrukcyjny zestawu, zamontowanego na burcie pojazdu.

Tilt - nowe rozwiązanie umożliwiające otwieranie (podnoszenie) całej konstrukcji na teleskopach lub jak w modelu MaxBlack przez odpięcie zatrzasków. Całość można łatwo zdemonotwać nie zwijając plandeki dzięki podwójnemu systemowi profili burtowych.

Trifect - pokrywa segmentowa montowana na aluminiowym stelażu. Całość dzielona na 3 segmenty. Poszycie wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne materiału imitującego czarną skórę. Montaż nie wymaga wiercenia otworów w nadwoziu pojazdu.

Roll - roleta panelowa zamykana na zamek, wykonana z aluminiowych profili pokrytych proszkowo czarnym tworzywem. Specjalnie zaprojektowane kanały odprowadzają wodę na zewnątrz pojazdu.

BALASTER - specjalnie zaprojektowany balast dociążający "pakę". Bardzo mocna dwuwarstwowa poduszka po napełnieniu wodą obciąża pojazd o około 160kg. Jest to wystarczający ciężar aby Twój pickup bezpiecznie poruszał się po śliskiej nawierzchni oraz nie "skakał" na nierównościach. Po napełnieniu wodą balast osiąga zaledwie 8 cm wysokości, jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne a przy równomiernym rozłożeniu można na nim przewozić do 260kg ładunku.
SUPERSEAL - uszczelka tylnej burty. Idealna do każdego rodzaju zabudowy przestrzeni bagażowej.


Powyższe plandeki i akcesoria pasują do pikapów Nissan Navara, Mitsubishi L200, Toyota Hilux, Volkswagen Amarok, Ford, GMC, Dodge i wielu innych.
o firmie | plandeki | akcesoria | galeria | kontakt           © plandekipickup.pl | powered by introNet